+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

Поховання чи кремація у Києві?

Поховання чи кремація? Це питання не завжди є виключно ідеологічним і потребує дотримання певних норм та правил. Найчастіше люди хочуть дізнатися, чим відрізняються ці способи прощання як в особливостях проведення, так і щодо цінової політики. Чи можна знайти характерні відмінності між традиційним похороном і кремацією, і якщо так, то які? Вартість! Ось це саме той фактор, який найчастіше сприяє ухваленню рішення.

Детальніше...

Як вибрати квіти на похорон у Києві

Похорон – це складне емоційно, сумне та трагічне прощання з померлою людиною. І приходити на прощання з нею – такою рідною та близькою, заведено не з порожніми руками. Багато людей приносять на похорон живі квіти. Вони можуть бути у вигляді складеного букета, окремих квіток, кошиків з квітами або сформованих композицій, оформлених у цілісний вінок.

Детальніше...

Шахрайські схеми чорних ритуальних агентів, моргів та кладовищ

Стрес, викликаний смертю близької людини, часто призводить до дезорієнтації. Цим станом заперечення смерті та спробою зрозуміти, що сталося, найчастіше користуються співробітники лікарні чи поліції. У чому ж шахрайство? Вони передають ваші контактні дані без дозволу стороннім особам – ритуальним агентам. А ті, своєю чергою, користуючись психологічним станом родичів померлого, втелющують невтішним родичам комплекс ритуальних послуг і зазвичай за завищеною ціною. Все цілком закономірно: отримуючи свої відсотки за приведеного клієнта, вони не думають про його емоційний стан, а лише про нову можливість «заробити».

Детальніше...

Колумбарій у Києві. Особливості вибору кремації та специфіка поховання урн

Після смерті людини її близькі вирішують, що робити з тілом – поховання або кремація. Обидва варіанти підтримуються православною церквою, але мають все ж таки відмінності – їх вартість відрізняється. У деяких випадках навіть самі померлі перед смертю наполягають на кремації. І родичі просто виконують їхню останню волю. Якщо з методами та способом поховання труни з тілом все зрозуміло, то що в такому разі робити з прахом? Можна, звичайно, забрати урну додому і виділити для неї певне місце серед інших цінних для душі речей, але не кожна людина погодиться на присутність у будинку праху людини, навіть якщо вона її дуже любила. Саме для таких цілей сучасні кладовища пропонують можливість зберігання урн із прахом у спеціальних колумбаріях.

Детальніше...

Смерть от коронавируса в Киеве. Что делать?

Пандемія Covid-19 швидко увірвалася в життя практично кожної людини на землі. Її вплив згубний для здоров'я, а ускладнення в деяких випадках забирають життя. Разом із появою коронавірусу, з'явилися й нові правила прощання та поховання померлих від нього людей.

Детальніше...

Як організувати похорон у Києві?

Щоб похорон пройшов на належному рівні, необхідно раціонально та відповідально підійти до процесу його організації. Рекомендується враховувати всі важливі моменти і, здавалося б, незначні нюанси.

Детальніше...

Коли і як прибирати після смерті людини в будинку?

Смерть людини або прощання з нею в будинку передбачає появу додаткових клопотів у його родичів. У процесі проведення похорону в домашніх умовах або проведення поминок вдома різні люди ходять по приміщеннях, не знімаючи взуття, чим суттєво забруднюють підлогу, приносять пил та інше сміття на взутті. Нерідко в житло заноситься ґрунт з кладовища, який прилип до підошви взуття. І цілком природно, що родичі після закінчення всієї процесії хочуть прибрати приміщення та помити підлогу. У деяких випадках незрозумілі звичаї або вигадані кимось забобони можуть стати тим самим чинником, який гальмуватиме їх у цьому рішенні.

Детальніше...

Кладовище домашніх тварин у Києві

Вибір місця для поховання тварини передбачає врахування особливостей ділянки та наявності офіційного статусу кладовища для тварин. Проте на території Києва та передмістя кладовище для тварин не зареєстровано на законодавчому рівні, а це означає, що офіційних кладовищ для тварин у Києві немає. Саме тому кількість стихійних кладовищ збільшується, а ризик для них зрівнятися із землею через подальші будівельні роботи з кожним днем ​​все вище і вище.

Детальніше...

Крематорій Київ. Ціна. Адреса. Контакти

Кремація – це спалення тіла померлої людини разом із труною при екстремально високих температурах. Процедура кремації доступна лише у трьох містах України: у Києві, Одесі, Харкові та користується затребуваністю по всій Україні. Тіла доставляють із різних куточків країни у крематорії вищевказаних міст.

Детальніше...

Як поводитися на похороні. Прикмети та поради

Впоратися з горем складно: емоційний стан нестабільний і коливається від нервового зриву до істерики. Настрій змінюється від апатії до стану афекту. Саме тому кілька рекомендацій як впоратися, що робити і як поводитися на похороні повинні допомогти кожному, хто зазнав непоправної втрати.

Детальніше...

У що одягати покійника? Поради та рекомендації

Зовнішньому вигляду та макіяжу покійної людини приділяється дуже багато уваги, адже саме таким побачать її востаннє і запам'ятають ті, хто прийшов з нею попрощатися. Необхідно не лише подбати про санітарно-гігієнічну обробку тіла та нанести спеціальний макіяж, але й подумати про те, у що одягнути і взути покійного.

Детальніше...