+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

Кладовище домашніх тварин у Києві

Вибір місця для поховання тварини передбачає врахування особливостей ділянки та наявності офіційного статусу кладовища для тварин. Проте на території Києва та передмістя кладовище для тварин не зареєстровано на законодавчому рівні, а це означає, що офіційних кладовищ для тварин у Києві немає. Саме тому кількість стихійних кладовищ збільшується, а ризик для них зрівнятися із землею через подальші будівельні роботи з кожним днем ​​все вище і вище.

Де поховати тварину у Києві?

Ідеальний спосіб подбати про свого улюбленця після його смерті – оформити заявку на кремацію, а потім або поховати урну з прахом в улюбленому місці: там, де ви любили з ним гуляти, відпочивати та бігати, або просто розвіяти прах. Похоронна агенція «Ритуал Київ» пропонує послуги з кремації тварин у Києві. Маючи солідний досвід, оснащення та транспорт, ми виконуємо роботу під ключ. До цього переліку входять: приїзд фахівців, які запакують у пакет та заберуть тіло тварини з вашого будинку чи клініки, проведення кремації та фотозвіт за окремим бажанням.

after

Де можна ховати тварин у Києві?

Офіційних кладовищ для поховання тварин у Києві немає. Хоча міська влада передбачила проект і його навіть запустили в роботу в 2003 році. У 2012 році проект заморозили. У 2019 році його знову розморозили та пообіцяли розпочати будівництво у 2020 році. Проте все так і залишилося на рівні погоджень.

У Києві є кілька стихійних кладовищ для тварин, але найбільші – на Русанівці біля платформи «Київська Русанівка» та біля Алмазного озера на Троєщині. До речі, саме там і передбачалося виділення ділянки землі під офіційне кладовище для тварин. Ховати домашніх улюбленців на будь-якій з цих територій заборонено, проте ці кладовища з кожним роком розростаються. І ніхто не знає, в який із днів на цю територію заїде спецтехніка.

after

Де купити урну для праху тварини у Києві?

Купити урну для праху можна в будь-якому магазині ритуальних товарів або в магазині при крематорії. У вартість послуги кремації урна не входить, а прах видається на руки у спеціальному пакеті.

after

Коли можна отримати прах тварини?

Прах тварини видається протягом 1-2 днів. Все залежить від завантаженості крематорію. Про точний час видачі повідомлять наші фахівці, які займатимуться цією процедурою. Також можемо привезти прах домашнього улюбленця його власнику.

after

Що таке загальна кремація тварин?

Загальна кремація передбачає загальне спалення тіл тварин у міру їхнього накопичення в камері моргу.

Цей спосіб кремації виключає можливість отримання праху тварини. На кремації такого типу не допускається присутність власника улюбленця.

Цей спосіб дешевший, ніж індивідуальна кремація.

after

Що таке індивідуальна кремація тварин?

Під індивідуальною кремацією мається на увазі кремація тіла тварини в окремому порядку – індивідуально. Такий варіант кремації дорожчий.

У разі індивідуальної кремації ви можете отримати прах у спеціальному пакеті. Також, за окремою домовленістю, можлива присутність власника на процедурі.

after

Скільки коштує кремація тварин у Києві?

Вартість кремації тварин у Києві залежить від ваги вашого улюбленця та варіюється від 300 до 600 гривень. Остаточна вартість озвучується під час обговорення деталей майбутньої кремації.

За окремим запитом можливий фотозвіт проведеної процедури.

after

Послуги ритуального бюро «Ритуал Київ»

Смерть домашнього улюбленця передбачає терміновий пошук варіантів його поховання чи кремації. Ми пропонуємо допомогу фахівців, які приїдуть за першим дзвінком і виконають необхідний обсяг робіт: запакують тіло, доставлять його до крематорію, узгодять процедури подальшої кремації тварин у Києві. Кваліфікований підхід фахівців, які надають ритуальні послуги для тварин на постійній основі, дозволяє попрощатися з померлим улюбленцем і передати його в надійні руки, які проведуть його в останню путь.

Прощання з померлим улюбленцем може нічим не відрізнятися від прощання з рідною людиною: ідентичних аспектів багато – від вибору труни до процедури кремації. У процесі ми можемо допомогти з вибором труни для тварини, ритуальної атрибутики, вінків, таблички, живих квітів. Також ми надамо зал для прощання з померлим улюбленцем. Ви зможете гідно провести свого друга, забезпечити прощання з ним усій родині та сказати добрі слова.