+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

Крематорій Київ. Ціна. Адреса. Контакти

Кремація – це спалення тіла померлої людини разом із труною при екстремально високих температурах. Процедура кремації доступна лише у трьох містах України: у Києві, Одесі, Харкові та користується затребуваністю по всій Україні. Тіла доставляють із різних куточків країни у крематорії вищевказаних міст.

Процедура кремації дозволяє спалювати практично повністю тіло людини, залишаючи лише трохи праху від нього. Саме цей прах прийнято поміщати в урну з метою збереження пам'яті про людину. Урни з прахом можуть зберігатися в будинку, їх можна поховати на кладовищі, викопавши невелику могилу, допоховати в могилу до близької людини або, купивши місце в колумбарії, облаштувати своєрідний вівтар.

after

Крематорій Київ яка адреса?

У Києві послуги кремації надає крематорій на Байковому кладовищі на вул. Байкова, 16. Контактний номер: +38 (044) 529-34-27.

after

Графік роботи Київського крематорію

Пн – з 9-00 до 18-00
Пт – з 9-00 до 17-00
перерва з 13-00 до 13-45
Сб - Нд – з 9-00 до 17-00
перерва з 13-00 до 13-45

Видача урн із прахом:
Вт - Сб – з 9-00 до 18-00
перерва з 13-00 до 14-00
Нд - Пн – вихідні

after

Яка ціна кремації у Києві?

Цінова політика кремації залежить від комплексу послуг, які замовляються у загальній процедурі.

Додатково оплачуються скриньки для зберігання праху. Їх обирають родичі померлої людини чи організатори похорону – ритуальні агенти.

Ціна кремації також може залежати від терміновості виконання процедури.

 • У разі вибору простої кремації всі процедури проводять у стандартному режимі, а урну можна отримати через 7-9 днів. Вартість такої кремації – від 3000 грн.
 • Під час термінової кремації процедури виконуються в прискореному режимі, а урна з прахом доступна вже наступного дня. Ціна прискореної кремації – від 4000 грн.
 • Кремація Covid – від 2000 грн.

after

Скільки коштує зберігання урни у крематорії Київ?

Урна – останній прихисток та спеціальна ємність для зберігання праху померлої людини. Її можна забрати додому, залишити на зберігання в крематорії, але з обов'язковою умовою забрати протягом певного періоду або встановити в колумбарії.

У стандартній ситуації зберігання урни у крематорії на безоплатній основі можливе до 1 року. Після закінчення обумовленого у договорі періоду, зберігання урни з прахом оплачуватиметься щомісячно: 500 грн., укладається договір.

after

Ціна урни для праху у Києві?

Урна для праху купується в крематорії або магазинах ритуальних товарів. Для цієї мети передбачено велику різноманітність цих ритуальних предметів, щоб кожний, хто звернувся за урною, міг зробити свій вибір з урахуванням вигляду, особливостей виготовлення, ексклюзивності та вартості товару. Зазвичай урну з прахом надійно запаюють. Але якщо в планах рідних розвіяти прах у певному місці, підбираються варіанти зі звичайною, але надійною та герметичною кришкою.

Вартість урни для праху залежить від кількох факторів:

 • Типу матеріалу, з якого виготовлено урну;
 • Виготовлялася вона масово або ​​вручну, в ексклюзивному вигляді;
 • Із запайкою або без неї.

Ціна на урни для праху у нашому салоні ритуальних товарів від 600 грн. Можлива доставка по Києву.

after

Скільки коштує труна для кремації у Києві?

Для процедури кремації можна придбати труну будь-якого виду чи типу. Якщо є бажання, можна взяти навіть розкішний саркофаг. Якщо вам важливо, щоб в останню путь ваша рідна людина вирушила в розкішній труні, значить, кремувати її ми будемо саме в цій труні. Допомогу у виборі труни можуть надати ритуальні агенти нашої агенції. В асортименті пропозицій трун широко представлені зразки різних типів і видів: від найдешевших і найпростіших, до елітних трун з розкішним оформленням.

Вартість стандартної труни для кремації від 800 грн.

after

Які додаткові процедури входять до послуг з кремації?

Крім надання послуг з кремації та придбання урни, крематорій також може надати такі додаткові послуги:

 • Оформлення необхідного пакета документів, включаючи офіційний документ щодо кремації тіла людини;
 • Проведення ритуальних процедур;
 • Надання залу для прощання з померлою людиною на вибір (доступні мала, середня та велика зала);
 • Надання послуг ведучого похорону;
 • Послуги священика для відспівування;
 • Послуги півчих, музичний інструментальний супровід;
 • Проведення панахиди;
 • Допомога носіїв труни;
 • Утилізація квітів, вінків та інших ритуальних атрибутів.

Детально уточнити вартість кожної окремої послуги кремація Київ можна у представників похоронної агенції «Ритуал».

after

Допомога яких фахівців може знадобитися у процесі прощання та кремації людини?

При оформленні процедури кремації та обговоренні майбутнього процесу прощання необхідно обговорювати послуги окремих фахівців:

 1. Ведучий чи розпорядник похорону у крематорії. Самостійно організовує процес прощання, враховує вимоги та прохання родичів померлої людини.
 2. Священик для відспівування. За потреби його запрошує ведучий або розпорядник, попередньо обговорюючи все із замовником;
 3. Півчі або музичний супровід. Обговорюється окремо із погодженням репертуару.
 4. Носії труни зустрінуть транспорт із труною і донесуть її до крематорію або зали для прощання з померлою людиною.

Всі окремі процеси оплачуються додатково, а точні ціни на дані послуги озвучуються під час обговорення процедури прощання в крематорії.

after

Допомога в організації кремації у Києві

Похоронна агенція «Ритуал Київ» готова оперативно надати кваліфіковану допомогу в організації похорону з кремацією у Києві. Наші співробітники володіють повною інформацією про особливості такого поховання, його документальне забезпечення та ціни на послуги крематорію. За потреби досвідчені фахівці організують своєчасне перевезення тіла до крематорію Києва.