+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

Колумбарій у Києві. Особливості вибору кремації та специфіка поховання урн

Після смерті людини її близькі вирішують, що робити з тілом – поховання або кремація. Обидва варіанти підтримуються православною церквою, але мають все ж таки відмінності – їх вартість відрізняється. У деяких випадках навіть самі померлі перед смертю наполягають на кремації. І родичі просто виконують їхню останню волю. Якщо з методами та способом поховання труни з тілом все зрозуміло, то що в такому разі робити з прахом? Можна, звичайно, забрати урну додому і виділити для неї певне місце серед інших цінних для душі речей, але не кожна людина погодиться на присутність у будинку праху людини, навіть якщо вона її дуже любила. Саме для таких цілей сучасні кладовища пропонують можливість зберігання урн із прахом у спеціальних колумбаріях.

after

Що таке колумбарій?

Це спеціальний майданчик, де можна зберігати урну з прахом, підписавши його, а також позначивши фотографією померлої людини. Найчастіше такі місця облаштовуються на кладовищі на спеціально відведеній території. Колумбарій – це не просто місце, де можна залишити частинку своєї душі у вигляді урни з прахом, а й місце, до якого можна приходити, щоб поспілкуватися з померлим родичем і провідати його. Це місце, куди можна приходити на річницю смерті людини, на її день народження або якісь інші пам'ятні для вас дати. Порівняно з похованням, процедура кремації дешевша, а процес прощання скорочується до мінімуму.

Що таке колумбарій?

Але не лише фінансова сторона стала причиною підвищеного інтересу до кремації. Останнім часом люди обирають цей метод прощання з померлою людиною через різні причини: бажання зберегти природу, неможливість бути в країні і постійно доглядати за могилою, а також можливість розсіювання праху над місцем, де любила відпочивати або бувати померла людина. А щоб провести похорон у Києві, доведеться не лише організовувати всі підготовчі процедури та підшукувати місце для поховання тіла, а й організовувати сам прощальний процес. Тим не менш, у разі вибору кремації вам все одно доведеться купити труну, подбати про одяг і взуття для покійної людини, а також оформлення внутрішнього оздоблення труни. Або ви можете довірити цей вибір спеціалістам нашого похоронного бюро «Ритуал», тому що ми надаємо ритуальні послуги у Києві в комплексі та подбаємо про все замість вас.

after

Різновиди колумбаріїв?

Залежно від того, де знаходиться ця споруда, колумбарії бувають закритими – у приміщенні, та відкритими – на повітрі. Все залежить від вимог родичів та наявності/відсутності місця у колумбарії. Найчастіше родичі купують відразу кілька відділень колумбарію для своєї сім'ї і навіть для себе. Кремація у Києві вже давно не рідкість при виборі методу прощання з тілом померлого. Крематоріїв вже теж достатньо, а перший був відкритий ще в середині 70-х років, а колумбарій на тому ж кладовищі з'явився на початку 80-х.

after

Чи є колумбарій у Києві?

У Києві є повноцінні колумбарії, де можна встановити урни з прахом. Після оформлення документів на комірку в колумбарії ви можете будь-якої миті встановити туди урну, і робітники закриють комірку. Важливо розуміти, що закриті комірки з урною неможливо згодом відкрити. У деяких випадках у зайняту комірку можливе допоховання ще однієї урни. Ці моменти необхідно обговорювати з адміністрацією кладовища. Найчастіше родичі купують відразу кілька комірок, щоб після смерті їхній прах був поруч один з одним.

Колумбарій у Києві

Для позначення того, чий прах спочиває в урні, використовуються спеціальні меморіальні плити, на які можна нанести необхідну інформацію, фотографію або малюнки. Цим найчастіше займаються співробітники кладовища та спеціальна майстерня, розташована поблизу. Нерідко рідні померлої людини просять приробити до цієї плити невеликий виступ чи нішу, де можна буде встановити свічку чи квіти.

after

Коли можна проводити поховання урн у колумбарії?

Кремація у Києві – це справді найекологічніший і найекономніший спосіб прощання з померлою людиною. До того ж варто відзначити, що урну з прахом можна поховати не відразу після кремації, а у зручний для родичів померлої людини час. Це і є ще однією важливою причиною вибору колумбарію як останнього притулку для праху людини. Можна оформити та зареєструвати комірку для встановлення урни в колумбарії у Києві в будь-який зручний час, а не відразу після проведення прощальних та похоронних процедур. Нерідко урни приносять для поховання через 40 днів після смерті людини.

after

Відкриті колумбарії

На ділянці відкритого колумбарію можна не просто поховати урну, а й замовити виготовлення невеликого пам’ятника. Зазвичай розміри узгоджуються зі співробітниками кладовища. Цей варіант поховання праху вже нагадує традиційний спосіб поховання померлих в Україні. Ви можете вибрати невеликий пам'ятник для виготовлення та встановлення на місці, де похована урна з прахом близької вам людини. Це може бути невеликий кам'яний виріб, на який наноситься портрет померлої людини, дані про його народження і смерть, а також епітафія.

Відкриті колумбарії Київ

Якщо ви вибираєте між традиційним похованням та кремацією, зверніть увагу на ті моменти, які дозволяють суттєво полегшити життя родичам померлої людини. Вам не доведеться доглядати за могилою. Особливо це складно у тих випадках, коли ви самі територіально перебуваєте далеко за межами не тільки міста, в якому розташований колумбарій, а й країни. Вартість кремації в Києві набагато дешевша, ніж вартість проведення поховання тіла, нехай навіть і на найвіддаленішому кладовищі. А урна з прахом може перебувати у вашому будинку стільки, скільки ви забажаєте.

У разі виникнення питань ви можете зателефонувати співробітникам нашої похоронної агенції «Ритуал» у Києві, і вони допоможуть вам визначитися та розібратися з особливостями проведення процедури прощання при кремації померлого родича та подальшій установці урни з прахом у колумбарії. Вартість покупки комірки в колумбарії Києва також буде озвучена при уточненні всіх необхідних у вас моментів. Також ми можемо запропонувати підбір та виготовлення плит для комірки з нанесенням усієї необхідної інформації та портрета померлої людини.