+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

+38 (068) 123-63-43

+38 (073) 123-63-43

+38 (099) 123-63-43

Коли і як прибирати після смерті людини в будинку?

Смерть людини або прощання з нею в будинку передбачає появу додаткових клопотів у його родичів. У процесі проведення похорону в домашніх умовах або проведення поминок вдома різні люди ходять по приміщеннях, не знімаючи взуття, чим суттєво забруднюють підлогу, приносять пил та інше сміття на взутті. Нерідко в житло заноситься ґрунт з кладовища, який прилип до підошви взуття. І цілком природно, що родичі після закінчення всієї процесії хочуть прибрати приміщення та помити підлогу. У деяких випадках незрозумілі звичаї або вигадані кимось забобони можуть стати тим самим чинником, який гальмуватиме їх у цьому рішенні.

Коли прибирати після похорону?

Насправді бажання прибрати житло – природне і має підтримуватися рештою родичів. Тому що дивні забобони, вигадані, очевидно, бруднулями – «не прибирати житло 40 днів після смерті людини», не можуть бути адекватними. Церква підтримує бажання людини прибирати в будинку і не робить жодних обмежень та рекомендацій. Який сенс жити в будинку 40 днів у бруді? Це не лише погано для здоров'я людини, а й психологічно тисне на тих, хто звик прибирати до блиску. Пил, сміття, пісок і земля на підлозі ніяк не додадуть позитивних емоцій, а тільки посилять стрес і тугу після смерті близької людини.

Професійне прибирання після смерті людини в будинку

Одна з важливих причин для прибирання житла – ситуація, коли людина померла в приміщенні й пролежала там кілька днів, а може навіть тижнів. У процесі розкладання тіла людини виникає небезпечний трупний запах. І чим тепліше в приміщенні, тим швидше він поширюється і в'їдається в текстиль, меблі, шпалери та все, що є в приміщенні. Виділення сірководню згубно впливає на організм живої людини і може призвести до появи в нього смертельного захворювання. Трупне задубіння тіла настає через добу після смерті, і тоді починається посилене розкладання і підвищене виділення трупного запаху.

У деяких випадках для уповільнення розкладання тіла проводяться спеціальні маніпуляції. Вони можуть уповільнити виділення запаху, але ненадовго. Тому, якщо з померлою людиною прощалися в будинку, після похорону рекомендується провести генеральне прибирання: воно допоможе позбавитися від запаху за допомогою особливих миючих та дезінфікуючих засобів. Прибирання та провітрювання освіжить приміщення, поверне йому приємний запах і запобігатиме появі різних комах.

Якщо людина все-таки померла в приміщенні і довго пролежала в ньому, звичайне генеральне прибирання не допоможе. У такій ситуації необхідно використовувати спеціальні засоби, залучати техніку та фахівців, які мають відповідний досвід виконання цих робіт. Трупний запах проникає у всі щілини, забивається у тріщини і надовго затримується у них. Для проведення робіт у такому приміщенні необхідно скористатися індивідуальними засобами захисту.

Кого запрошувати для прибирання будинку після похорону?

Проведення цієї роботи – це складний процес, який у деяких випадках вимагає участі кваліфікованих фахівців, які мають солідний досвід роботи та необхідні навички для вирішення поставленого перед ними завдання. Ми пропонуємо свої послуги, позбавляючи клієнта необхідності самостійно займатися прибиранням. Маючи у своєму розпорядженні необхідні засоби для прибирання, спеціальну техніку та миюче обладнання, ми готові виконати весь обсяг робіт у стислі терміни та гарантувати чистоту та приємний запах у приміщеннях. Наші засоби для прибирання усувають важковивідні плями, знищують запахи та забезпечують дезінфекцію.

До переліку наших послуг також входять зберігання тіла в морзі, організація кремації та проведення похорону, а також інші ритуальні послуги, які можуть знадобитися у процесі.